Juventus mposht Genoan dhe kualifikohet në çerekfinalen e Kupës së Italisë

Publikuar tek: sport, më 00:29 21-12-2017 Juventus mposht Genoan dhe kualifikohet në çerekfinalen e Kupës së Italisë

Ekipi i Juventusit është kualifikuar për në çerekfinalet e Kupes së Italisë, pasi ka mundur 2-0 Genoan në ndeshjen për 1/8 e finaleve.

Tashmë bardhezinjte do të ndeshen më Torinon në Allianz Stadium më 3 janar.

Golat janë shënuar nga Dybala neë ’42 dhe Higuain në ’76.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0035090446472168
array(1) { ["section"]=> string(81) "juventus-mposht-genoan-dhe-kualifikohet-ne-cerekfinalen-e-kupes-se-italise-103824" }