Juventus mposht Genoan dhe kualifikohet në çerekfinalen e kupës së Italisë

Publikuar tek: barometri, më 08:24 21-12-2017 Juventus mposht Genoan dhe kualifikohet në çerekfinalen e kupës së Italisë

Ekipi i Juventusit është kualifikuar për në çerekfinalet e Kupes së Italisë, pasi ka mundur 2-0 Genoan në ndeshjen për 1/8 e finaleve.

Tashmë bardhezinjte do të ndeshen më Torinon në Allianz Stadium më 3 janar.

Golat janë shënuar nga Dybala neë ’42 dhe Higuain në ’76.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025474071502686
array(1) { ["section"]=> string(81) "juventus-mposht-genoan-dhe-kualifikohet-ne-cerekfinalen-e-kupes-se-italise-103840" }