Juventus ndryshon logon historike, ja si duket tani (Foto)

Publikuar tek: sport, më 22:30 16-01-2017 Juventus ndryshon logon historike, ja si duket tani (Foto)

Bardhezinjtë e Italisë kanë prezantuar së fundmi logon e re të ekipit dhe fansat duken të pakënaqur.

Juventus ka zhdukur stemën e saj ikonike në formë ovale me viza bardhë e zi dhe kafshën simbolike, zebrën.

Tashmë logo është shndërruar në dy shkronja që ngjajnë si simbol japonez dhe duket se fansat kanë shprehur pakënaqësi për të. Ndoshta do të mësohen me kalimin e kohës…

er34tr2erwfrhdfgh.jpg

r34t2w3t2twfg.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021749019622803
array(1) { ["section"]=> string(61) "juventus-ndryshon-logon-historike-ja-si-duket-tani-foto-65720" }