Juventusi merr lajmin e keq për ndeshjen me Genoan, dëmtohet “ylli” i ekipit

Publikuar tek: sport, më 18:47 17-10-2018 Juventusi merr lajmin e keq për ndeshjen me Genoan, dëmtohet “ylli” i ekipit

Paulo Dybala është dëmtuar në miqësoren e djeshme mes Brazilit dhe Argjentinës.

Në këtë mënyrë 24-vjeçari do të humbasë sfidën e rradhës me Genoan në kampionat.

Argjentinasi doli nga fusha e lojës në minutën e 57-të të lojës dhe vuri direkt akull në këmbën e majtë.

Ai mund të jetë gati për ndeshjen e së shtunës, por Allegri nuk do ta sakrifikojë pasi të mërkurën e pret ndeshja me Manchester United të vlefshme për Champions League.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024862051010132
array(1) { ["section"]=> string(80) "juventusi-merr-lajmin-e-keq-per-ndeshjen-me-genoan-demtohet-ylli-i-ekipit-138178" }