“K*rvë e m*tit, do të të q* ropt”, dy gra në Tiranë përleshen dhe japin skena të shëmtuara poshtë pallatit (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:21 17-02-2017

Kjo është një video e turpshme që ka si protagoniste dy zonja, banuese në kryeqytet.

Me një sjellje aspak qytetareske ato lëshojnë një lumë të sharash e ofendimesh për njëra-tjetrën, poshtë pallatit, para syve të banorëve të tjerë të cilët në vënd të ndërhyjnë kanë bërë “sehir” .

“Moj k**** pse s’i pastron mirë shkallët”, dëgjohet të thotë një nga zonjat në video duke lënë të kuptohet kështu edhe arsyen e këtij sherri banal.

Në fund, kur gjithçka kishte mbaruar, shkon një djalë me duar në xhepa për t’i ndarë.

Ndiqni pamjet video!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pallati i shembur te Shkëmbi i Kavajës, ja kush është biznesmeni që e ndërtoi
Radhë të gjata në doganën e Morinës, qindra shqiptarë drejt Kosovës (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.010540962219238
array(1) { ["section"]=> string(113) "k-rve-e-m-tit-do-te-te-q-ropt-dy-gra-ne-tirane-perleshen-dhe-japin-skena-te-shemtuara-poshte-pallatit-video-69065" }