'K..va, hapni këmbët për një natë', shpërthen keq Stresi: Zot largoi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:16 12-12-2019 'K..va, hapni këmbët për një natë', shpërthen keq Stresi: Zot largoi Stresi

Reperi Arkimed Lushaj, i njohur me emrin artistik, Stresi ka reaguar ashpër ndaj realitetit dhe rinisë së sotme, në Shqipëri.

Përmes një postimi në Instagram, ai dënon vajzat e reja që argëtohen me trupin e tyre dhe nuk kanë asnjë respekt për nënat dhe sakrificat e tyre.

'Edhe një dëshirë të vetme e kam: Zot na i largo ‘bitchat’ se është bërë Tirana prostitucion i gjallë. A kanë prindër a s’kanë këto ku**a? A kanë dinjitet a nuk kanë? Kaq e lehtë është për ju të hapni këmbët vetëm për një natë? Respekt për nënat tona, zoti i bekoftë përjetë!',shkruan i revoltuar Stresi.

2-21.jpg

fdff.jpg

 

 

Nuk dihet nëse reperi këtë deklaratë të fortë ia drejton një personi specifik.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02252197265625
array(1) { ["section"]=> string(69) "k-va-hapni-kembet-per-nje-nate-shperthen-keq-stresi-zot-largoi-189193" }