'Ka ardhur momenti të bëhem nënë', Rozana Radi e thotë live: Duhet ti futem punës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:46 24-03-2019 'Ka ardhur momenti të bëhem nënë', Rozana Radi e thotë live: Duhet ti futem punës

E angazhuar në karrierën e saj si këngëtare, aktore, moderatore por edhe si sipërmarrëse, Rozana Radit i mbetet pa kohë për vete.

E ftuar në emisionin 'Mos i fol shoferit' me Rudina Dembacajn, këngëtarja tha se tani është koha që ti dedikohet më shumë vetes dhe partnerit dhe pse jo edhe sjelljes në jetë të një fëmije.

'Nuk kam patur kohë të bëhem nënë këto kohë. Kam qenë shumë e zënë. Por sigurisht, ka ardhur momenti biologjik që duhet ta marrim seriozisht dhe ti futemi punës', është shprehur Rozana Radi.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010087966918945
array(1) { ["section"]=> string(84) "ka-ardhur-momenti-te-behem-nene-rozana-radi-e-thote-live-duhet-ti-futem-punes-157645" }