Ka diçka që të vret sytë në këto foto me të cilat krenohet ish-ministrja Nikolla

Publikuar tek: aktualitet, më 19:58 03-06-2017 Ka diçka që të vret sytë në këto foto me të cilat krenohet ish-ministrja Nikolla

Ish ministrja e Arsimit Lindita Nikolla në profillin e saj në rrjetin social facebook ka publikuar disa foto nga vendlindja e babait të saj. Ajo që të bën përshtypje në fotot që ka publikuar Nikolla është rruga nëpër të cilën ajo kalon.

Nikolla në foto duket duke ecuar në disa rrugë jashtë çdo lloj standardi infrastukturor. Por pavarsisht gjëndjes së rrugës, duket se kjo gjë nuk i ka bërë përshtypje ish ministers Nikolla e cila në publikimin e saj shprehet se është krenare për kujtimet e të atit dhe  mikpritjen e banorve të zonës.

Nuk do të ishte mirë që përveç krenarisë në këtë rast të mendohej disi më shumë edhe për rrugën e  asaj zone që për banorët është mëse e domosdoshme?

nikollaa.jpg

NIKO.jpg

NIKO584.jpg

NI.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Keni bërë plane për pushime? Lajme jo të mira në horizont…
Sulmet në Londër, familjet e emigrantëve shqiptarë në ankth, ende asnjë reagim zyrtar nga MPJ »
Article Logic
Execution time: 0.010977983474731
array(1) { ["section"]=> string(86) "ka-dicka-qe-te-vret-syte-ne-keto-foto-me-te-cilat-krenohet-ish-ministrja-nikolla-81114" }