Ka edhe kështu! Deputeti i PS shkruan me superlativa për veten, shikoni si vetëquhet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:22 21-09-2020 Ka edhe kështu! Deputeti i PS shkruan me superlativa për veten, shikoni si vetëquhet Fadil Nasufi

Modestia për disa personazhe është vërtet e panjohur.

Jemi në prag fushate dhe personazhe të ndryshëm nga jeta politikë, në pozitë apo opozitë kanë nisur postimet e sponsorizuara në rrjetet sociale.

Bie në sy mes të tjerësh, deputeti i PS-së së Beratit, Fadil Nasufi i cili flet shkruan me superlativa për veten duke u vetëquajtur ‘figura më emblematike’.

‘Fadil Nasufi është figura më emblematike e Partisë Socialiste në Berat. Ai është zgjedhur për 3 mandate kryetar i Bashkisë Berat e më pas Prefekt i Qarkut. Nasufi aktualisht mban pozicionin si drejtues i PS në Qarkun Berat”, shkruan ai në bio.

fadil.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012582063674927
array(1) { ["section"]=> string(89) "ka-edhe-keshtu-deputeti-i-ps-shkruan-me-superlativa-per-veten-shikoni-si-vetequhet-221096" }