Ka gra të bukura që nuk e hapin shumë dekoltenë, shikoni francezet në krahasim me shqiptaret (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:37 16-06-2016 Ka gra të bukura që nuk e hapin shumë dekoltenë, shikoni francezet në krahasim me shqiptaret (FOTOT)

Ka gra të bukura që nuk e hapin shumë dekoltenë. Dhe sidomos kur ato janë super të njohura në Francë.

Shikoni fotot krahasuese mes grave të futbollistëve të Francës dhe tifozeve shqiptare, një prej të cilave figurë e njohur e showbiz-it, Rike Roçi konkurrente e ‘’Big Brother Albania’’.

Majtas janë Ludivine Sagna, gruaja e mbrojtësit Bacary Sagna dhe Ludivine Payet, gruaja e Dimitri Payet me fëmijën Noa.

Djathtas është Rikja, e cila duhet thënë që ka një bukuri të admirueshme, bashkë me mikeshën e saj, duke zgjedhur të jetë goxha e ''dukshme''.

Dhe duhet thënë, bukuria mbetet bukuri, pa patur nevojë për ekzagjerime.

tifozetfrancezeshqiptareok.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027204990386963
array(1) { ["section"]=> string(103) "ka-gra-te-bukura-qe-nuk-e-hapin-shume-dekoltene-shikoni-francezet-ne-krahasim-me-shqiptaret-fotot-43685" }