Ka një arsye jopolitike që këta deputete u mblodhën në Bosnjë (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:51 04-10-2016 Ka një arsye jopolitike që këta deputete u mblodhën në Bosnjë (FOTOT)

Ka një arsye jopolitike që këta deputete u mblodhën në Bosnjë dhe është një arsye që shkon përtej saj: kultura.

Deputetët Fatmir Toçi dhe Namik Dokle kanë qenë në Çarshinë e Sarajevës, në turizmin e kryeqendrës boshnjake në një aktivitet kulturor. Larg zhurmës e debateve politike, deputetët kanë kaluar më së miri mes nkjerëzve të sportit dhe kulturës.

“Sot në Sarajevë, bashkë me Namik Doklen, konsullin Fiqiri Kllari dhe legjendën e sportit Isa Tare për një aktivitet të rëndësishëm kulturor”, shkruan deputeti Toçi ndërsa ndan edhe fotot e mëposhtme.

dep.jpg

dep1.jpg

dep2.jpg

dep3.jpg

dep4.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Manjati Aleksandër Frangaj mbledh miq e bashkëpunëtorë për ditëlindje, VIDEO nga festa e çmendur dhe surpriza e Albës
Ngjashmëri e llahtarshme! Kodhelit i mbërrin homologia nga Hollanda, por janë njësoj si ‘’dy pika uji’’ (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.012861967086792
array(1) { ["section"]=> string(73) "ka-nje-arsye-jopolitike-qe-keta-deputete-u-mblodhen-ne-bosnje-fotot-55050" }