Ka një lojë të fshehur në Messenger-in e Facebook, ja si ta gjeni dhe të luani me miqtë (Video)

Publikuar tek: slide-lart, më 19:43 09-02-2016 Ka një lojë të fshehur në Messenger-in e Facebook, ja si ta gjeni dhe të luani me miqtë (Video)

A e dinit se në një prej aplikacioneve më të përdorur, Messenger, fshihet një lojë shahu, të cilën mund ta luani me miqtë tuaj.

 

Për t’ia dërguar miqve tuaj mjafton vetëm që të shkruani “@fbchess play”, pa thonjëza, dh eta dërgoni. Menjëherë në hapësirën e mesazheve do të shfaqet fusha e shahut me gurët. Për të lexuar ndihmën se si të luani, shkruani dhe dërgoni: “@fbchess help”.

Nëse dëshironi të shëprndani pak humor për miqtë tuaj atëherë shkruani “@dailycute”. /Newsbomb.al/

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029703140258789
array(1) { ["section"]=> string(98) "ka-nje-loje-te-fshehur-ne-messenger-in-e-facebook-ja-si-ta-gjeni-dhe-te-luani-me-miqte-video-32155" }