Ka përfunduar rivaliteti me Messi-n? Cristiano Ronaldo jep përgjigjen e tij

Publikuar tek: sport, më 18:14 16-07-2018 Ka përfunduar rivaliteti me Messi-n? Cristiano Ronaldo jep përgjigjen e tij Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo i pyetur nëse do të ketë një rivalitet me shokët e tij të skuadër, sidomos me Higuain, sulmuesi përgjigjet se ai nuk i sheh kështu gjërat , qoftë edhe me Lionel Messi-n.

"Çdo lojtar ka dëshirë të jap më të mirën e tij me skuadrën që luan dhe unë kështu kam bërë gjithëmonë. Unë nuk i shoh lojtarët e tjerë si rival në skuadër. Të gjithë flasin për një rivalitet me Messi-n, por nuk është kështu, secili mundohet të japë më të mirën për ekipin e tij dhe unë këtë gjë do provoj ta bëj përsëri", është shprehur Ronaldo.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.37647294998169
array(1) { ["section"]=> string(81) "ka-perfunduar-rivaliteti-me-messi-n-cristiano-ronaldo-jep-pergjigjen-e-tij-128106" }