Ka plot 100 dashnorë, kush është femra që po shëtit botën me lekët e tyre

Publikuar tek: bota, më 14:19 19-04-2018 Ka plot 100 dashnorë, kush është femra që po shëtit botën me lekët e tyre Gweneth Lee

Për shumicën pushimet dhe festat janë luks. Por jo për Gweneth Lee.

Pas vdekjes së burrit të saj, ajo ka deklaruar se ka pasur marrëdhënie me plot 100 burra të martuar të cilët i sponzorizojnë udhëtime të shtrenjta në të gjithë botën dhe i sigurojnë një jetesë mjaft luksoze. 47-vjeçarja ka publikuar ekspozitën e pushimeve, madje ka udhëtime që kushtojnë më shumë se 100 mijë euro.

Lee ka deklaruar se edhe vera që e pret para, do të jetë po aq e bukur sa e viteve të kaluara, sigurisht me sponsor të rinj.

488e1cdf6aa964c66f8d6df329ac1620.jpg

 

 e78012faab0c08c7bdbfdbc86f81c643.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012689113616943
array(1) { ["section"]=> string(79) "ka-plot-100-dashnore-kush-eshte-femra-qe-po-shetit-boten-me-leket-e-tyre-117477" }