Kaç Islami i buzëqeshur, Dritëroi në shtratin e vdekjes (FOTOJA që po shkakton debat)

Publikuar tek: aktualitet, më 18:48 03-02-2017 Kaç Islami i buzëqeshur, Dritëroi në shtratin e vdekjes (FOTOJA që po shkakton debat)

Deputeti demokrat Kastriot Islami ka marrë një lumë kritikash pas postimit të një fotografie pranë shkrimtarit Dritëro Agolli, në çastet e fundit të jetës së tij.

Për më tepër Kastriot Islami pozon i buzëqeshur përkrah shkrimtarit të madh që ndërroi jetë sot në moshën 85 vjeçare.

Qindra kritika kanë mbushur komentet dhe shumë miq të tij i kanë kërkuar të fshijë fotografinë.

Postimi i Islamit më poshtë (Pamje shqetësuese):

sdqr3rsdfgdfhdh.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U divorcua nga i shoqi, gruaja i jep fund jetës (NGJARJA)
Pas shpërblimit 50 milionësh nga Policia, vërshojnë telefonatat për Klement Balilin »
Article Logic
Execution time: 0.010688066482544
array(1) { ["section"]=> string(88) "kac-islami-i-buzeqeshur-driteroi-ne-shtratin-e-vdekjes-fotoja-qe-po-shkakton-debat-67655" }