Kaçavidë bashkëshortes në sy të vajzës së mitur, fieraku e pëson keq

Publikuar tek: aktualitet, më 07:20 29-03-2017 Kaçavidë bashkëshortes në sy të vajzës së mitur, fieraku e pëson keq

Ushtroi dhunë fizike e psikologjike ndaj bashkëshortes, por arrestohet në flagrancë nga policia.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier, arrestuan në flagrancë Fatmir C., 48 vjeç, banues në lagjen “Liri” Fier.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në banesë ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike si edhe ka tentuar të godasë me një kaçavidë bashkëshorten e tij shtetasen M.C, 42 vjeçe, në prezencë të vajzës së tyre të mitur 16 vjeçe.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale "Dhunë në familje" parashikuar nga Neni 130/a/4 i Kodit Penal.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Furnizonin kriminelët me tritol, kapen të rinjt nga Elbasani, zbulohet sa euro shitej një kallëp (EMRAT)
U ngacmoi motrën në "facebook", 2 vëllezërit e marrin peng, e rrahin dhe i urinojnë në kokë »
Article Logic
Execution time: 0.011623859405518
array(1) { ["section"]=> string(73) "kacavide-bashkeshortes-ne-sy-te-vajzes-se-mitur-fieraku-e-peson-keq-73446" }