Kaçe: Morëm atë që meritonim, me ju fitojmë në Danimarkë

Publikuar tek: aktualitet, më 16:10 11-07-2015 Kaçe: Morëm atë që meritonim, me ju fitojmë në Danimarkë

Mesfushori i kombëtares shqiptare të futbollit, Ergys Kaçe ka bërë urimin e tij për fitoren e 3 pikëve në Gjykatën e Arbitrazhit Sportiv.

Edhe pse pak me më vonesë nga shokët e tij të kombëtares, Kaçe ka shkruar në Facebook:

 “Nuk mund të qëndroja pa bërë një urim për të gjithë Shqiptarët. Morëm atë që meritonim, Drejtesia është në vend. Tashmë suksesi është më i lartë.”

Autori i golit spektakolar të fitores në ndeshjen miqësore kundër Francës, shprehet i sugurt për fitoren me Danimarkën, “Me ju fitojmë në Danimarkë”, shkruan Kaçe.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthen granata teksa punonte arën, plagoset 40 vjeçari në Pogradec
Superfruti i ri, plot vitamina dhe shije të veçantë »
Article Logic
Execution time: 0.013257026672363
array(1) { ["section"]=> string(60) "kace-morem-ate-qe-meritonim-me-ju-fitojme-ne-danimarke-15925" }