Kaçe te Skënderbeu “blof” i madh, Takaj ka gati emra të tjerë

Publikuar tek: sport, më 20:01 30-12-2016 Kaçe te Skënderbeu “blof” i madh, Takaj ka gati emra të tjerë

Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Ergys Kaçe nuk do të jetë lojtar i Skënderbeut.

Lajmi është bërë i ditur për newsport.al, nga burime të sigurta pranë presidentit Ardjan Takaj, duke hedhur kështu poshtë, çdo lajm që ka qarkulluar për lojtarin e PAOK gjatë ditës së sotme në mediat sportive.

I njëjti burim tha se Takaj ka mbi tavolinë një sërë emrash lojtarësh. Të gjithë nga kampionate të tjera dhe asnjë nga Superliga.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037227869033813
array(1) { ["section"]=> string(64) "kace-te-skenderbeu-blof-i-madh-takaj-ka-gati-emra-te-tjere-64264" }