'Kafe, çaj apo mua'? Stjuardesa ofron s*ks gjatë udhëtimit, autoritetet nisin hetimet (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 23:09 29-11-2020 'Kafe, çaj apo mua'? Stjuardesa ofron s*ks gjatë udhëtimit, autoritetet nisin hetimet (FOTO) Foto Ilustruese

Nëse kishit menduar se në avion mund të porosisni, kafe, çaj apo edhe ndonjë menu të thjeshtë ushqimore, gaboheni!  

Një stjuardesë britanike ka shkaktuar turbulencë në linjat ajrore britanike, pasi u zbulua se ajo reklamonte shërbime seksuale gjatë udhëtimeve.

Sipas mediave vendase, stjuardesa shet të brendshme dhe poston foto të lezetshme në internet, madje shkon deri aty sa udhëtarëve i ofron edhe natë pasionante.

Kompania “British Airways” ka nisur hetimet dhe shpreson që të marrë fund skandali i stjuardesës, së cilës identiteti mbetet ende mister. Fotot që Airhostess71 (adresa e saj në rrjetet sociale) ka postuar në internet janë nga më të ndryshmet. Një prej tyre është ku ajo shfaqet duke i treguar të brendshmet një prej pasagjerëve.

“The Sun” raporton se gruaja kërkon 40 dollarë për një palë të brendshme të saj, por pas kësaj, gjërat bëhen më të kushtueshme.

"Ju do të duhet të paguani një tarifë prej 87 dollarë për t'u takuar. Çmimet ndryshojnë në varësi të takimit të kërkuar, pa negociata. Takimi bëhet në Londër,” shkruhet në një nga statuset e saj.

Të shumtë kanë qënë reagimet, ndërkohë që punonjësit e kompanisë së fluturimeve e lidhin këtë veprim të saj me shkurtimin e pagave për shkak të Covid-19.36200202-0-image-a-3_1606557039868.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fundjavë e dhimbshme, Joe Biden shtrohet me urgjencë në spital (ARSYEJA)
»
Article Logic
Execution time: 0.0099239349365234
array(1) { ["section"]=> string(92) "kafe-caj-apo-mua-stjuardesa-ofron-s-ks-gjate-udhetimit-autoritetet-nisin-hetimet-foto-229581" }