Kalben palmat në Vlorë, punonjësit i shkulin dhe i presin në copa për t’i larguar nga rruga (FOTO)

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:33 03-03-2016 Kalben palmat në Vlorë, punonjësit i shkulin dhe i presin në copa për t’i larguar nga rruga (FOTO)

Kalben palmat në Vlorë dhe punonjësit i shkulin dhe i presin në copa për t’i larguar nga rruga. Këto palma thuajse 40-vjeçare janë kalbur, por nuk dihet se çfarë sëmundje mund të kenë patur këto pemë. Në këto kushte, punonjësit e gjelbërimit kanë qenë të detyruar t’I shkulin që ato të mos degradojnë deri në rrëzimin në trotuar dhe rrugë duke shkaktuar edhe ndonjë incident mbi kallimtarët.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e Ditës: Pelikani Kaçurel
Makina përplas kalimtarin në Tiranë, mjekët e tërheqin nga rrobat dhe e fusin në autoambulancë »
Article Logic
Execution time: 0.011650800704956
array(1) { ["section"]=> string(101) "kalben-palmat-ne-vlore-punonjesit-i-shkulin-dhe-i-presin-ne-copa-per-t-i-larguar-nga-rruga-foto-34074" }