Kallashi del nudo në Amerikë (Foto + 18)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:56 23-08-2016 Kallashi del nudo në Amerikë (Foto + 18)

Valltarja e klubeve të natës, Donjet Kosumi ka postuar foto nudo në Amerikë.

Ajo ka marrë komente tepër ofensuese si dhe komente pozitive nga ndjekësit e saj. Ajo u largua për në Amerikë, por ka thënë që do kthehet sërish.

KALLASHI_NUDO_copy.jpg

 

 

kalashi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025017023086548
array(1) { ["section"]=> string(42) "kallashi-del-nudo-ne-amerike-foto-18-50615" }