Kallashi “fluturon” nudo (Foto+18)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:10 27-09-2016 Kallashi “fluturon” nudo (Foto+18)

Donjeta Kasumi, e njohur si valltarja e klubeve të natës, ka publikuar një foto nudo hipur mbi një makinë.  Kallashi ka hapur krahët dhe e zhveshur kërkon të fluturojë hipur mbi makinë teksa është ekspozuar e gjitha.

.k_1474884721-1890782.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023176908493042
array(1) { ["section"]=> string(36) "kallashi-fluturon-nudo-foto-18-54211" }