Kaloi ilegalisht kufirin, arrestohet në Kakavijë turku Umut Can Mashallah Erkan

Publikuar tek: aktualitet, më 10:44 12-07-2020 Kaloi ilegalisht kufirin, arrestohet në Kakavijë turku Umut Can Mashallah Erkan Ilustruese

Një shtetas turk i identifikuar si Umut Can Mashallah Erkan është arrestuar në pikën kufitare të Kakavijës.

Burime për mediat kanë bërë me dije se ky shtetas po tentonte të kalonte në mënyrë të paligjshme kufitin nga Greqi drejt Shqipërisë.

22-vjeçari banues në Stamboll është ndaluar nga policia kufitare dhe po mbahet në dhomën e pyetjeve, teksa më pas do të ndiqen procedurat që aplikohen nga shteti ynë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010127067565918
array(1) { ["section"]=> string(85) "kaloi-ilegalisht-kufirin-arrestohet-ne-kakavije-turku-umut-can-mashallah-erkan-213606" }