Kaloi kufirin me 4 kg kanabis, kapet i riu shqiptar

Publikuar tek: aktualitet, më 16:30 28-01-2018 Kaloi kufirin me 4 kg kanabis, kapet i riu shqiptar

Një shqiptar dhe një grek kanë rënë në prangat e policisë helene pasi janë kapur me rreth 4 kilogram kanabis.

Sipas mediave greke, 26 vjeçari shqiptar kishte kaluar ilegalisht kufirin me 4.2 kilogram kanabis të ndarë në pesë pako. Drogën ia dorëzoi një 51-vjeçari grek, i cili gjithashtu u arrestua.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Plagoset i moshuari me motor, e përplas makina në Kuçovë
Publikohen shifrat e frikshme pas vdekjes së Arielës, 178 femra denoncojnë për ish-të dashurit dhe burrat »
Article Logic
Execution time: 0.010873794555664
array(1) { ["section"]=> string(57) "kaloi-kufirin-me-4-kg-kanabis-kapet-i-riu-shqiptar-108258" }