Kalon me të kuqe policia rrugore, çifti i efektivëve i ndëshkon me gjobë (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:39 08-06-2015 Kalon me të kuqe policia rrugore, çifti i efektivëve i ndëshkon me gjobë (Foto)

Një makinë e policisë rrugore ka kalur me të kuqe semaforin në zonën e Unazës së Re dhe më pas është ndaluar nga kolegët e tyre. Çifti i efektivëve ka ndalur makinën dhe e ka gjobitur në bazë të rregullores. Ndodh që edhe ata që kërkojnë që rregolloret të zbatohen, t’i shkelin vetë rregullat.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.19234490394592
array(1) { ["section"]=> string(82) "kalon-me-te-kuqe-policia-rrugore-cifti-i-efektiveve-i-ndeshkon-me-gjobe-foto-12957" }