‘Kam 424 palë syze’, kush është VIP-i shqiptar që ka thyer ‘rekordin’

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:42 21-09-2019 ‘Kam 424 palë syze’, kush është VIP-i shqiptar që ka thyer ‘rekordin’

Ajo është padyshim ndër koreografet dhe pedagoget më të famshme në Shqipëri.

Bëhet fjalë pikërisht për Riselda Sejdija, e cila prej vitesh jep mësim në “Akademinë e Arteve”.

Ndryshe nga ç’jemi mësuar, këtë herë Riselda Sejdija ka rrëfyer për RevistënWho.Com 15 gjërat që publiku nuk dinte për të.

Ndër të tjera, bukuroshja ka treguar se 424 palë syze, duke i surprizuar të gjithë.

‘Kam 424 palë syze’, është shprehur Riselda.

Kujtojmë që Sejdija është dalluar gjithmonë për jetën e saj luksoze dhe plot udhëtime.

Screenshot_5.png

Screenshot_4.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022279977798462
array(1) { ["section"]=> string(71) "kam-424-pale-syze-kush-eshte-vip-i-shqiptar-qe-ka-thyer-rekordin-179232" }