“Kam dy ditë që pi ujë me sheqer se s’kam bukë”, Myslim Murrizi publikon VIDEON e nënë Myzejenes dhe sulmon Ramën e Bashën: Më erdhi t’ju vjell në fytyrë, hipokritë

Publikuar tek: politike, më 20:15 30-03-2020 “Kam dy ditë që pi ujë me sheqer se s’kam bukë”, Myslim Murrizi publikon VIDEON e nënë Myzejenes dhe sulmon Ramën e Bashën: Më erdhi t’ju vjell në fytyrë, hipokritë Nene Myzejene Jaupi

Deputeti Myslim Murrizi ka publikuar videon e nënës vlonjate Myzejene Jaupi e cila sot pushtoi mediat dhe rrejtet sociale pasi në mungesë të ushqimit, prej dy ditësh pinte ujë me sheqer.

“Kjo video hedh poshte çdo propagande e hipokrizi ne kete kohe kolere te kujdo palaço te teatrit te peshtire politik qe poston mashtrime e kerkon qiqra ne hell ndaj qeverise”, shkruan Murrizi, ndërsa pyet Ramën se cilat janë 107, 128 familjet e ndihmuara nga Qeveria.

Ndërkohë, më tej ai ironizon dhe Bashën në lidhje me deklaratën e këtij të fundit për 8 propozimet e opozitës për përballimin e krizës së koronavirusit.

“Pa le kur pashe sot thirrjen e sivllaut tuaj qe ju jepte urdher siç ju ka dhene deri tani per 8 aktet normative qe “ ulerinte”

NDIHMO MEDIAN SE ATA JANE ME KEQ SE KJO NENE!!!

Me erdhi per te ju vjelle ne fytyre qe te dyve si pjese e se njenjtes tufe hipokritesh qe doni te talleni e te fitoni kredo politike edhe ne kohe KOLEREJE E MORTJE”, vijon më tej Myslim Murrizi.

REAGIMI I PLOTË:

KJO VD HEDH POSHTE ÇDO PROPAGANDE E HIPOKRIZI NE KETE KOHE KOLERE TE KUJDO PALAÇO TE TEATRIT TE PESHTIRE POLITIK QE POSTON MASHTRIME E KERKON QIQRA NE HELL NDAJ QEVERISE

Ku jane keta 107128 FAMILJE Z Rama qe ju i paskeni furnizuar me ushqime??????

Shqiperia ka gjithsej rreth 1 milion FAMILJE, nga te cilat besoj se rreth 300 mij FAMILJE e kane buken e gojes

Pse nuk i ben transparent ne çdo Bashki se cilat jane FAMILJET qe jane planifikuar per tu derguar ndihma ne shtepi, dhe se cilave FAMILJE u ke dhene ndihma deri tani???????

Sipas shifrave te publikuara nga Ti, i bie gati nga 1500 FAMILJE per çdo bashki dhe rreth 17000 ne Tirane

Bej pra publike dhe transparente se kujt ja ke dhene dhe sa i ke i dhene per FAMILJE??????

Apo edhe ketu mercenaret politik te bashkive qe te dhuroi sivllau yt, jane kujdesur qe tu shperndajne ndihma vetem militanteve te sektit rilindje??

DEGJOJENI ZERIN E DRIDHUR TE KESAJ GJYSHEJE FISNIKE E PLOT DINJITET DHE SHIHNI LOTET E SAJ TE TRISHTIMIT NE EKSTREM

KJO ESHTE E VERTETA E HIDHUR

JO PERRALLAT TUAJA TE NDYRA

Pa le kur pashe sot thirrjen e sivllaut tuaj qe ju jepte urdher siç ju ka dhene deri tani per 8 aktet normative qe “ ulerinte”

NDIHMO MEDIAN SE ATA JANE ME KEQ SE KJO NENE!!!

Me erdhi per te ju vjelle ne fytyre qe te dyve si pjese e se njenjtes tufe hipokritesh qe doni te talleni e te fitoni kredo politike edhe ne kohe KOLEREJE E MORTJE

SHQIPTARET NUK HANE LAJME

SHQIPTARET NUK KANE URI PER TE PARE SURRATIN TUAJ NEPER EKRANE

BILE SHQIPTARET URREJNE PREJ JUSH ÇDO SURRAT POLITIKANI QE SHOHIN NE EKRAN

DHE APSOLUTISHT KANE TE DREJTE

KESAJ I THONE:

VDISNI NGA URIJA QE TE SHPETONI NGA VIRUSI COV-19

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0095160007476807
array(1) { ["section"]=> string(166) "kam-dy-dite-qe-pi-uje-me-sheqer-se-s-kam-buke-myslim-murrizi-publikon-videon-e-nene-myzejenes-dhe-sulmon-ramen-e-bashen-me-erdhi-t-ju-vjell-ne-fytyre-hipokrite-200694" }