‘Kam hallin e babit’, Alesia Bami tregon pse refuzoi të puthë moderatorin shqiptar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:09 16-07-2019 ‘Kam hallin e babit’, Alesia Bami tregon pse refuzoi të puthë moderatorin shqiptar

Pas largimit nga emisioni 'Stop’ Alesia Bami ka qenë në qendër të vëmendjes.

Edhe pse prej kohësh ajo po angazhohet në emisionin ‘E diell', kjo nuk do të thotë se kanë munguar aktivitet e tjera.

Alesia ka pasur edhe një rol në serialin ‘Love Likes Tirana’, ku dhe ishte e dashura e moderatorit Eni Shehu, i cili luante rolin e Klajdit.

Së fundmi ajo është vendosur përball producentes Dalina Buzi, e cila e ka pyetur Alesian se përse refuzoi të puthte Enin gjatë filmit.

‘Kam hallin e babit. Nga babi s’do heq dorë kurrë. Nëse do ishte një film me përmasa të mëdha, që të jepej edhe jashtë… nëse do kisha profesion aktrimin do të ishte më ndryshe’, ka thënë Bami.

-640-0-5d2d9f28777a7.jpg

Screenshot_2.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074081420898438
array(1) { ["section"]=> string(86) "kam-hallin-e-babit-alesia-bami-tregon-pse-refuzoi-te-puthe-moderatorin-shqiptar-172384" }