'Kam që 15 vjeç me këtë histori', Dojna Mema na tregon se nga çfarë vuan prej vitesh

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:33 08-08-2020 'Kam që 15 vjeç me këtë histori', Dojna Mema na tregon se nga çfarë vuan prej vitesh

Dojna Mema është një ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo shpesh ka rrëmbyer vëmendjen e publikun me deklaratat e sinqerta.

Dojna ditën e sotme me anë të një postimi në Intsgram’, ka treguar se që 15 vjeç vuan nga reumatizma, dhe kjo e ka bërë të vizitojë Bënjën e Përmentit.

Në Bënjën e Përmetit ndodhen katër burmie termale, mes tyre njëri që trajton problemet e reumatizmes.

“Kam që 15 vjeç me këtë historinë e reumatizmës,” shkruan moderatorja në postimin e saj.

Reumatizma është një proces inflamator i indeve të kyçeve. Procesi reumatizmal zhvillohet në enët e vogla të gjakut që dëmtohen dhe lëshojnë në inde kripëra minerale dhe lëngje proteinash.

Reumatizmat shfaqen në mënyrë akute dhe kronike.

Screenshot_6.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010112762451172
array(1) { ["section"]=> string(88) "kam-qe-15-vjec-me-kete-histori-dojna-mema-na-tregon-se-nga-cfare-vuan-prej-vitesh-216488" }