"Kam qenë i lidhur me motrën e Arian Çanit", habit këngëtari dhe tregon lidhjet me vajzat e showbizit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:21 15-01-2021

Reperi dhe gazetari Soni NRG është një emër që shkakton shumë zhurmë në ekranet shqiptare.

Ai ka qenë i ftuar në ABC e Mëngjesit dhe është pyetur në lidhje me marrëdhëniet me vajzat e njohura të showbizit.

Ai tha se ka qenë i lidhur me motrën e Arian Çanit, por më pas ka thënë se e gjitha ishte një shaka, pasi gazetari nuk ka motër.

“Kam pas marrëdhënie me një vajzë që nuk është e përfshirë shumë të showbizit, vëllai i saj është i njohur. Kam qenë në një lidhje me motrën e Arjan Çanit”,- ka thënë Soni.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kany West në krizë financiare, princi saudit i ofron 10 milionë dollarë të kalojë një natë me Kim Kardashian, ofertë edhe nga…policia e Filadelfias
»
Article Logic
Execution time: 0.011305093765259
array(1) { ["section"]=> string(105) "kam-qene-i-lidhur-me-motren-e-arian-canit-habit-kengetari-dhe-tregon-lidhjet-me-vajzat-e-showbizit-235092" }