Kamber Hoxha, drejtori i ri i burgut të Fushë-Krujës

Publikuar tek: aktualitet, më 13:48 20-01-2015 Kamber Hoxha, drejtori i ri i burgut të Fushë-Krujës

Pas atentatit që iu bë drejtorit të burgut të Fushë-Krujës Arben Suloj,  dosja i është transferuar gjykatës së Krimeve të Rënda në Tiranë.

 Kjo është cilësuar si një ngjarje e mbetur në tentativë dhe tashmë Kamber Hoxha, do të jetë në pozicionin e drejtorit të komanduar për drejtorinë e burgut të Fushë-Krujës.

Kamerat e sigurisë pritet të hedhin dritë mbi autorët dhe asyet e këtij krimi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Skandali 120 milionë/Ahmetaj fton investitorët për zgjerimin e rrugës, gjelbërimi se lejon
Rruga e Kombit/250 milionë euro kredi, dosja “Bode” drejt mbylljes »
Article Logic
Execution time: 0.013851881027222
array(1) { ["section"]=> string(56) "kamber-hoxha-drejtori-i-ri-i-burgut-te-fushe-krujes-1028" }