Kamera e fshehtë nuk shkon siç duhet, Graciano humb kontrollin dhe rreh gazetarin: O ndyrësirë unë të... (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:31 18-01-2020 Kamera e fshehtë nuk shkon siç duhet, Graciano humb kontrollin dhe rreh gazetarin: O ndyrësirë unë të... (VIDEO) Momenti kur Graciano qellon gazetarin

Foto e mësipërme është shkeputur nga një kamera e fshehtë që i është bërë balerinit Graciano Tagani, i cili nuk e ka pritur mirë dhe në fund ka humbur kontrollin dhe ka qëlluar me shpullë gazetarin.

Moderatorja e emisionit “Thumbon” Aulona Musta, ka publikuar videon dhe i kërkon falje Gracianos për shqetësimin që i kanë shkaktuar, çka ka sjell dhe reagimin e tij ndaj gazetarit.

“Jo me kot e kemi lene kete kamera per ne fund… @graciano_tagani ti e di qe te dua shume! Faleminderit qe me fale dhe na lejove ta publikojme kete kamera. Te kerkoj ndjese publike per shqetesimin qe te shkaktuam!”, shkruan Aulona, ndërsa poston dhe videon nga momenti i debatit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.22064089775085
array(1) { ["section"]=> string(112) "kamera-e-fshehte-nuk-shkon-sic-duhet-graciano-humb-kontrollin-dhe-rreh-gazetarin-o-ndyresire-une-te-video-192451" }