Kamera e fshehtë: Taksisti shan Veliajn; por kur ai i hipën në makinë …

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:01 08-01-2017 Kamera e fshehtë: Taksisti shan Veliajn; por kur ai i hipën në makinë …

Mbremjen e djeshme ne emisionin “Xing me Ermalin” u dha edhe nje kamera e fshehte qe ishte xhiruar me nje nga taksistet e kryeqytetit, i cili provokohet nga Ermal Mamaqi dhe nje tjeter “aktor”, per te mesuar mendimin e tij per kreun e Bashkise.

Kur njëri nga ata i thotë për Veliajn se që kur ka ardhur në krye të Bashkisë në Tiranë është bërë më trafik se ç’ka qenë, taksisti thotë: “Të na falni thotë, më llafazan që ështe pupupu”. Kur hyn edhe Veliaj në taksi, Ermali i thotë: Ca gjëra s’i ke bërë të gjitha në rregull, edhe ky po thoshte po ngaqë u fute në makinë e ndërroi muhabetin.

Taksiti: Unë rri në makinë thash.

Veliaj: E di unë që ka ca që thonë se edhe shiun e ka në dorë kryetari.

Mamaqi: Nëse ke ndonjë gjë thuaja kryetari se njeri është. Taksixhiu Unë desha me e ndez taksimetrin këta thonë jo jo.

Mamaqi: Jo, atë e ndezi.

Taksisti: Desha me ju thonë aty ku rri me shpi kisha 25 vjet rrugët pa ashtu…u bë ajo.

Mamaqi: Ke ndonjë kërkesë tjetër për kryetarin?

Taksisti: Deri tani s’kam. Më pas ai mësoi se ishte regjistruar nga kamera e “Xing me Ermalin”.

 


8080909-9 by revistaime

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ronela Hajati i hakërrehet këngëtareve: Bëni sikur pëlqeni ‘rock’-un dhe tundeni e shkundeni me këngët e mia
Këngëtaret shqiptare ia prekin gjoksin njëra-tjetrës në emision (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.011679887771606
array(1) { ["section"]=> string(73) "kamera-e-fshehte-taksisti-shan-veliajn-por-kur-ai-i-hipen-ne-makine-64937" }