Kamera e sigurisë kap pamje tronditëse nga tërmeti në Nepal

Publikuar tek: bota, më 15:47 30-04-2015

Pamjet nga një kamera sigurie tregojnë disa sekonda tmerri nga tërmeti që goditi Katmandunë në Nepal.

Kalimtarë të shumtë janë duke kaluar në rrugë, në momentin që një ndërtesë shembet si pasojë e tërmetit. Pamjet janë kapur nga kamera e CCTV dhe janë publikuar fillimisht në portalin nepalez "Setopati".

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021087169647217
array(1) { ["section"]=> string(65) "kamera-e-sigurise-kap-pamje-tronditese-nga-termeti-ne-nepal-10089" }