Kamera të fshehura nëpër tualete e dhomat e zhveshjes, videot përfundojnë në faqet pornografike

Publikuar tek: bota, më 19:43 02-09-2018 Kamera të fshehura nëpër tualete e dhomat e zhveshjes, videot përfundojnë në faqet pornografike

Kamerat e fshehura në tualete dhe dhomat e zhveshjes janë kthyer në një problem alarmant për policinë në Seul të Koresë së Jugut.

Autoritetet janë zotuar se do tw kontrollojnë çdo ditë për kamera të fshehura në të gjitha tualetet  publike, pasi vetëm në vitin e kaluar u raportuan më shumë se 6000 raste pornografie me kamera të fshehura.

Videot shpesh ngarkohen në internet  pa dijeninë e viktimave.

Ka pasur edhe gra që kanë protestuar kundër kamerave të fshehura duke mbajtur në duar pankarta  ku shkruhej “jeta ime nuk është pornografia jote”.

fgherthethe3.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010232925415039
array(1) { ["section"]=> string(101) "kamera-te-fshehura-neper-tualete-e-dhomat-e-zhveshjes-videot-perfundojne-ne-faqet-pornografike-132962" }