Kameramani ‘ndërpret’ intervistën e Bashës, i bie të fikët live dhe rrëzohet bashkë me dollapin në studio (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:17 22-08-2019 Kameramani ‘ndërpret’ intervistën e Bashës, i bie të fikët live dhe rrëzohet bashkë me dollapin në studio (VIDEO) Gazetari Çim Peka - Kreu i PD Lulzim Basha

Kreu i demokratëve Lulzim Basha është i ftuar mbrëmjen e sotme në studion e Çim Pekës për të folur për krizën politike në vend.

Mirëpo kjo dalje e parë e Bashës në një studio televizive, që prej ndërprerjes së protestave të opozitës një muaj më parë, ka nisur me një moment jo të këndshëm. Ndërkohë që Basha fliste, intervista u ndërpre nga një zhurmë në sfond, e ndërsa të dy, bashkë me Pekën mbetën të ngrirë kur dollapi i studios ra live dhe kjo u transmetua.

Në video duket momenti i sikletshëm për gazetarin dhe Bashën po ashtu, ndërsa kameramanit i bie të fikët dhe rrëzohet bashkë me dollapin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072071552276611
array(1) { ["section"]=> string(115) "kameramani-nderpret-intervisten-e-bashes-i-bie-te-fiket-live-dhe-rrezohet-bashke-me-dollapin-ne-studio-video-176064" }