Kameramania hungareze do paditë Facebook-un dhe refugjatin: Më shkatërruan jetën

Publikuar tek: bota, më 14:10 22-10-2015 Kameramania hungareze do paditë Facebook-un dhe refugjatin: Më shkatërruan jetën

Kameramania hungareze që pengoi një refugjat sirian i cili po mundohej t’i shpëtonte policisë teksa mbante në krah djalin e tij, planifikon të hedhë në gjyq këtë të fundit dhe rrejtin social Facebook.

Petra László humbi punën në televizionin hungarez N1TV pas publikimit të pamjeve ku ajo dallohej teksa qëllonte me shkelma emigrantët në kufirin pranë Serbisë. Gjatë një interviste për një revistë ruse, ajo fajëson rrjetin social Facebook se i ka shkatërruar jetën.

“Facebook pati një rol shumë të madh në situatën time. Ndikoi që të vendosë njerëz kundër meje. Një gjë është e sigurtë, unë do të padit Facebook-un dhe do të provoj se emigranti Osama e kishte gabim”, ka thënë ajo.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010824918746948
array(1) { ["section"]=> string(85) "kameramania-hungareze-do-padite-facebook-un-dhe-refugjatin-me-shkaterruan-jeten-23721" }