Kamëz/ Grabitet agjencia e trasfertave të parave, plagoset pronari

Publikuar tek: aktualitet, më 11:49 13-03-2015 Kamëz/ Grabitet agjencia e trasfertave të parave, plagoset pronari

Pika e MoneyGram në Kamëz është grabitur ditën e sotme nga dy persona të armatosur.

Autorët e maskuar pasi kanë dhunuar me leva pronarin e kësaj pike të transferimit të parave kanë mundur të grabisin reth 2 milionë lekë. Pasi kanë marrë paratë, grabitësit janë larguar me shpejtësi nga vendngjarja, ndërsa nuk dihet ende gjendja shëndetësore e të plagosurit.

Policia ka mbërritur në vendin ku ndodhi grabitja dhe është duke punuar për identifikimin e autorëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Divjakë/ Rama: Rezultatet e moratoriumit mbreslënëse, gjahtarët t’i shtyjnë ëndrrat për 10 vjet
Vuçiç zbardh "misterin" e dronit: Ismaili shkaktoi incidentin diplomatik »
Article Logic
Execution time: 0.010861158370972
array(1) { ["section"]=> string(69) "kamez-grabitet-agjencia-e-trasfertave-te-parave-plagoset-pronari-5769" }