Kamionçina përplas motoçikletën, plagosen 2 persona në aksin Lezhë-Milot

Publikuar tek: aktualitet, më 12:04 24-04-2019 Kamionçina përplas motoçikletën, plagosen 2 persona në aksin Lezhë-Milot Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Lezhë-Milot në venin e qujatur 'kryqëzimi i Treshit'.

Mësohet se një kamionçinë është përplasur më një motoçikletë e për pasojë raportohet se kanë mbetur të plagosur 2 persona.

Nuk dihen ende identitetet e të plagosurve dhe shkaqet e këtij aksidenti.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjn e plotë të rrethanave të aksidentit.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.24590611457825
array(1) { ["section"]=> string(78) "kamioncina-perplas-motocikleten-plagosen-2-persona-ne-aksin-lezhe-milot-161662" }