Kamioni del nga rruga dhe bie në humnerë, shoferi me urgjencë drejt spitalit

Publikuar tek: aktualitet, më 19:54 02-02-2017 Kamioni del nga rruga dhe bie në humnerë, shoferi me urgjencë drejt spitalit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në “Rrugën e Kombit”, pranë fshatit Skuraj, ku kamioni ka dalë nga rruga duke përfunduar në humnerë.

Sipas burimeve nga policia mesohet se shoferi, identiteti i të cilit nuk është bërë akoma i ditur, është dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhet në gjendje të rëndë shendetësore. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po merret me zbardhjen e shkakut të aksidentit. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « "Koha për një mësim amerikan të llojit “Noriega” në Shqipëri"
Aksident i rëndë te “Blloku”, motori shkatërrohet pas përplasjes së fortë (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.010846138000488
array(1) { ["section"]=> string(81) "kamioni-del-nga-rruga-dhe-bie-ne-humnere-shoferi-me-urgjence-drejt-spitalit-67525" }