Kamioni del nga rruga, ndërron jetë 24 vjeçari, plagoset rëndë pasagjeri

Publikuar tek: aktualitet, më 07:29 20-05-2017 Kamioni del nga rruga, ndërron jetë 24 vjeçari, plagoset rëndë pasagjeri

Një aksident tragjik ka ndodhur ditën e djeshme në afërsi të fshatit Slabinjë, Pogradec. Kamioni tip "Benz" me targa AA362KK, me drejtues shtetasin E.M, 24 vjeç, banues në fshatin Rëmenj-Pogradec ka dalë nga rruga dhe si pasojë ka humbur jetën i riu.

Burime nga policia bëjnë me dije se është plagosur pasagjeri i këtij mjeti shtetasi E.Z, 20 vjeç, banues në Pogradec, i cili pas marrjes së ndihmës së parë në Spitalin e Pogradecit, do të transportohet në Tiranë për mjekim më të specializuar.

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Agjenti i SHISH qëllon veten me armë zjarri
U gjetën armë dhe 86 kg Cannabis, arrestohen në flagrancë dy vëllezërit nga Fieri (EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.010818958282471
array(1) { ["section"]=> string(76) "kamioni-del-nga-rruga-nderron-jete-24-vjecari-plagoset-rende-pasagjeri-79299" }