Kamioni humb kontrollin dhe përplas turmën e njerëzve, 2 të vdekur

Publikuar tek: bota, më 09:46 15-02-2017 Kamioni humb kontrollin dhe përplas turmën e njerëzve, 2 të vdekur

Të paktën 2 persona kanë humbur jetën dhe disa të tjerë janë plagosur si pasojë e nje aksidenti të rëndë në Kinë.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin Chaozhou në pjesën jugore të Kinës ku bëhet me dije se një shofer kamioni ka humbur kontrollin dhe shtypi turmën e njerëzve të cilët ishin rrugës për të shkuar në kishë.

Nga pamjet shihet kur shoferi i kamionit mundohet të paralajmërojë se kishte humbur kontrollin, por ata nuk ia kanë vënë veshin dhe si rezultat i kësaj përfundon duke shtypur turmën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Eksperimenti i guximshëm në Finlandë, 560 euro në muaj asistencë dhe punë shtesë
Ekzekutim si në filmat e “Hollywood”, zbulohet agjentja që Kim Jong-un dërgoi për ekzekutimin e të vëllait »
Article Logic
Execution time: 0.010934829711914
array(1) { ["section"]=> string(71) "kamioni-humb-kontrollin-dhe-perplas-turmen-e-njerezve-2-te-vdekur-68759" }