Kamioni “idiot” përplasje spektakolare me tabelën e autostradës (Video)

Publikuar tek: bota, më 13:58 17-08-2015

Një aksident komik është kthyer në hitin e internetit pasi një kamion me kontenierin e ngritur përplaset me tabelën e autostradës në Arabinë Saudite.

Nga aksidenti nuk pati viktima ndërsa gjithçka është filmuar nga kamera e një makine, duket se një kamionçinë shpejton duke i rënë borisë për të paralajmëruar shoferin e kamionit se ka harruar ngarkuesen ngritur...por është tepër vonë. Ndiqni pamjet dramatike.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013052940368652
array(1) { ["section"]=> string(73) "kamioni-idiot-perplasje-spektakolare-me-tabelen-e-autostrades-video-18551" }