Kamioni përplas makinën, një i vdekur në Levan, bllokohet qarkullimi

Publikuar tek: aktualitet, më 16:54 24-12-2016 Kamioni përplas makinën, një i vdekur në Levan, bllokohet qarkullimi FOTO ILUSTRUESE

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mesditën e sotme në Levan të Fierit. Mësohet se një kampion ka përplasur makinën në hyrje të Levanit.

Për momentin nuk dihet identiteti i viktimës, por policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Si pasojë e aksidenti qarkullimi në këtë aks rrugor është bllokuar. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017196178436279
array(1) { ["section"]=> string(72) "kamioni-perplas-makinen-nje-i-vdekur-ne-levan-bllokohet-qarkullimi-63640" }