Kamioni përplas ‘Opelin’, humb jetën shqiptari

Publikuar tek: bota, më 15:06 27-07-2016 Kamioni përplas ‘Opelin’, humb jetën shqiptari

Një shqiptar ka humbur jetën pasi është përfshirë në një aksident tragjik në Padova të Italisë.

Mësohet se shqiptari, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur ka qenë duke ecur në korsinë e karhut të kundërt dhe nga përplasja kanë përfunduar në kanal.

Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 06:30 të mëngjesit ku kamioni ka përplasur makinën e tij ‘Opel Corsa’ dhe për pasojë shqiptari ka humbur jetën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Identifikohet autori i dytë i vrasjes së priftit në Francë
Hillary Clinton, një jetë nën syrin e publikut »
Article Logic
Execution time: 0.011845111846924
array(1) { ["section"]=> string(49) "kamioni-perplas-opelin-humb-jeten-shqiptari-47895" }