Kamioni përplaset me Benzin, motorri me makinën, tre automjete përplasen me njëra-tjetrën

Publikuar tek: aktualitet, më 13:23 22-05-2015 Kamioni përplaset me Benzin, motorri me makinën, tre automjete përplasen me njëra-tjetrën

Tre aksidente kanë ndodhur ditën e sotme ku për pasojë kanë mbetur disa të plagosur. Në Krastë të Krujës një mjeti tip “Benz” është përplasur me një kamion dhe mësohet se drejtuesi i Benzit ndodhet në gjendje kritike për jetën.

 Në Durrës një motorr është përplasur me një makinë e për pasojë kanë mbetur të plagosur rëndë drejtuesi dhe pasagjeri i motorrit. Aksidenti i tretë është regjistruar në autostradën Tiranë-Durrës ku tre automjete janë përplasur, dhe një prej tyre mësohet se është një autoshkollë. Fatmirësisht nga aksidenti i tretë nuk ka të plagosur ndërkohë që policia dhe ambulanca kanë shkuar menjëherë në vendet e ngjarjes.

 

 

{gallery}aksidentet{/gallery}

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kapen me armë luftarake, në pranga 11 persona
AMA nis monitorimin e mediave në fushatë, gjobë për propagandën »
Article Logic
Execution time: 0.011955976486206
array(1) { ["section"]=> string(93) "kamioni-perplaset-me-benzin-motorri-me-makinen-tre-automjete-perplasen-me-njera-tjetren-11731" }