Kamioni pëson defekt në mes të rrugës, paralizon Llogaranë për disa orë (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:31 27-02-2017 Kamioni pëson defekt në mes të rrugës, paralizon Llogaranë për disa orë (FOTOT)

Zona e Llogarasë në Vlorë është bllokuar paraditen e sotme për disa orë.

Shkak është bërë një kamion, i cili për shkak të një defekti ndaloi në mes të rrugës, duke bërë që makinat e tjera të izoloheshin pas tij, për shumë kohë.

Rruga është liruar vetëm pas ndërhyrjes së policisë, duke e tërhequr kamionin me mjete të tjera. Aktualisht rruga është zhbllokuar dhe qarkullimi vijon normalisht.

llog.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjuajtën kryeministrin Rama me vezë, ja çfarë dënimi kërkon prokuroria për 8 studentët
Çertifikohen 159 udhërrëfyesit e parë turistikë të Shqipërisë »
Article Logic
Execution time: 0.012779951095581
array(1) { ["section"]=> string(82) "kamioni-peson-defekt-ne-mes-te-rruges-paralizon-llogarane-per-disa-ore-fotot-70119" }