Kampionati Botëror 2018, ja kush është GOLI më i BUKUR

Publikuar tek: sport, më 08:45 26-07-2018 Kampionati Botëror 2018, ja kush është GOLI më i BUKUR Benjamin Pava

Goli më i bukur në Botërorin 2018 zhvilluar në Rusi është goli i Benjamin Pava, mbrojtësit të kombëtares Franceze i cili shënoi ndaj Argjentinës.

Mbrojtësi mori më shumë vota nga 3 milion fansa që votuan në faqen e FIFA-s .

"S’e mendova kurrë këtë, unë vetëm u përpoqa ta kapja topin dhe të shënoja. Kur topi shkoi, u ndjeva shumë i lumtur ", tha Pavard, 22 vjeç.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026278972625732
array(1) { ["section"]=> string(60) "kampionati-boteror-2018-ja-kush-eshte-goli-me-i-bukur-129162" }