Kampioni i tenisit Federer mundet nga një fëmijë (Video)

Publikuar tek: sport, më 18:06 11-03-2015

Roger Federer është renditur si tenisti nr.2 në botë nga Shoqata e Tenistëve Profesionistë, por kjo gjë nuk e ka trembur aspak djaloshin e vogël i cili vodhi shfaqjen e mbrëmjes në “Madison Square Garden”, ku po zhvillohej një ndeshje prezantimi midis Roger Federer dhe Grigor Dimitrov.

Djali i ri u ftua në fushë dhe pasi mori raketën e Dimitrovit nisi një ndeshje të shkurtër me Federer. E megjithëse djali do ta mbajë mend përgjithmonë këtë koment edhe për Federer do jetë i paharrueshëm momenti kur topi i tenisit i kaloi mbi kokë dhe spektatorët shpërthyen ne brohoritje.

Video:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026482820510864
array(1) { ["section"]=> string(59) "kampioni-i-tenisit-federer-mundet-nga-nje-femije-video-5589" }