Kampioni shqiptar Marku, jep lajmin e shumëpritur për të gjithë fansat e tij

Publikuar tek: sport, më 22:59 13-08-2019 Kampioni shqiptar Marku, jep lajmin e shumëpritur për të gjithë fansat e tij

Krenaria e re e shqiptarëve në Boks, mban emrin e Florian Markut.

I pamposhtur në ndeshjet e tij, Marku arrinë të elektrizoj në çdo ndeshje, fansat e tij dhe asnjëherë deri më tani nuk i ka zhgënjyer.

Tashmë i fokusuar tek Ultimate Boxxer, Florian Marku pas fitores së bujshme të pak muajve më parë, ka zyrtarizuar një ndeshje tjetër, kësaj rradhe me një kundërshtarë më të fortë siç është Miroslav Serban.

Florian Marku ka deklaruar për fansat e tij se këtë ndeshje do të jap ‘Show’ për të gjithë botën.

‘Jo vetëm që do të luftoj drejtpërdrejt në BT sports në kanalin më të madh sportiv, por është në të njëjtën natë me turneun emocionues Ultimate Boxxer. Ata mund të sjellin nokaut, por unë ju premtoj se do të vjedh shfaqjen’, ka thënë Marku në postin e tij.

Ndeshja midis Markut dhe Serben do të zhvillohet në 20 shtator pranë O2 Arena.

markuu.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090649127960205
array(1) { ["section"]=> string(82) "kampioni-shqiptar-marku-jep-lajmin-e-shumepritur-per-te-gjithe-fansat-e-tij-175258" }